LIQUA Elements
Afișez 1 - 25 din 74 de rezultate
- 10 ML TPD – 12MG
Lichid cu nicotina LIQUA Elements – Apple – 10ml – 12mg
Aroma: Mere proaspete și aromate, un gust perfect echilibrat între dulce și acrișor.
Lichid cu nicotina LIQUA Elements este un brand de e-lichide recunoscut mondial pentru ingredientele și aromele de cea mai înaltă calitate folosite în procesul fabricației.SKU: 8596181100087 - 10 ML TPD – 18MG
Lichid cu nicotina LIQUA Elements – Apple – 10ml – 18mg
Aroma: Mere proaspete și aromate, un gust perfect echilibrat între dulce și acrișor.
Lichid cu nicotina LIQUA Elements este un brand de e-lichide recunoscut mondial pentru ingredientele și aromele de cea mai înaltă calitate folosite în procesul fabricației.SKU: 1011050000017 - 10 ML TPD – 18MG1,75 lei Retragere numerar
Lichid cu nicotina LIQUA Elements – Berry Mix – 10ml – 18mg
10 ML TPD – 18MGLichid cu nicotina LIQUA Elements – Berry Mix – 10ml – 18mg
Aroma: Combinație perfectă de căpșune proaspete, cireșe, struguri și citrice acrișoare.
Lichid cu nicotina LIQUA Elements este un brand de e-lichide recunoscut mondial pentru ingredientele și aromele de cea mai înaltă calitate folosite în procesul fabricației.SKU: 1011066000018 - 10 ML TPD – 18MG1,75 lei Retragere numerar
Lichid cu nicotina LIQUA Elements – Bright Tobacco – 10ml – 18mg
10 ML TPD – 18MGLichid cu nicotina LIQUA Elements – Bright Tobacco – 10ml – 18mg
Aroma: Gustul excelent și curat al tutunului Virginia cu o notă de condiment lemnos.
Lichid cu nicotina LIQUA Elements este un brand de e-lichide recunoscut mondial pentru ingredientele și aromele de cea mai înaltă calitate folosite în procesul fabricației.SKU: 8596181100391 - 10 ML TPD – 18MG
Lichid cu nicotina LIQUA Elements – Cherry – 10ml – 18mg
Aroma: Fuziune de cireșe proaspete, perfect echilibrate din punct de vedere al gustului dulce-acrișor.
Lichid cu nicotina LIQUA Elements este un brand de e-lichide recunoscut mondial pentru ingredientele și aromele de cea mai înaltă calitate folosite în procesul fabricației.SKU: 8596181100599 - 10 ML TPD – 12MG1,45 lei Retragere numerar
Lichid cu nicotina LIQUA Elements – Cuban Cigar – 10ml – 12mg
10 ML TPD – 12MGLichid cu nicotina LIQUA Elements – Cuban Cigar – 10ml – 12mg
Aroma: Note clare de tabac și o aromă ușoară dulce pe final asigură gustul distinct și inconfundabil al unui adevărat trabuc cubanez.
Lichid cu nicotina LIQUA Elements este un brand de e-lichide recunoscut mondial pentru ingredientele și aromele de cea mai înaltă calitate folosite în procesul fabricației.SKU: 8596181101213 - 10 ML TPD – 18MG1,75 lei Retragere numerar
Lichid cu nicotina LIQUA Elements – Cuban Cigar – 10ml – 18mg
10 ML TPD – 18MGLichid cu nicotina LIQUA Elements – Cuban Cigar – 10ml – 18mg
Aroma: Note clare de tabac și o aromă ușoară dulce pe final asigură gustul distinct și inconfundabil al unui adevărat trabuc cubanez.
Lichid cu nicotina LIQUA Elements este un brand de e-lichide recunoscut mondial pentru ingredientele și aromele de cea mai înaltă calitate folosite în procesul fabricației.SKU: 8596181101220 - 10 ML TPD – 18MG
Lichid cu nicotina LIQUA Elements – Peach – 10ml – 18mg
Aroma: Piersică proaspăt culeasă, parfumată, cu gust dulce-acrișor, aromat și inconfundabil.
Lichid cu nicotina LIQUA Elements este un brand de e-lichide recunoscut mondial pentru ingredientele și aromele de cea mai înaltă calitate folosite în procesul fabricației.SKU: 8596181102029 - 10 ML TPD – 18MG1,75 lei Retragere numerar
Lichid cu nicotina LIQUA Elements – Strawberry – 10 ml – 18mg
10 ML TPD – 18MGLichid cu nicotina LIQUA Elements – Strawberry – 10 ml – 18mg
Aroma: Un gust natural de căpșune parfumate, proaspăt culese, cu note dulci și acrișoare.
Lichid cu nicotina LIQUA Elements este un brand de e-lichide recunoscut mondial pentru ingredientele și aromele de cea mai înaltă calitate folosite în procesul fabricației.SKU: 1011183000014 - 10 ML TPD – 18MG1,75 lei Retragere numerar
Lichid cu nicotina LIQUA Elements – Turkish Tobacco – 10ml – 18mg
10 ML TPD – 18MGLichid cu nicotina LIQUA Elements – Turkish Tobacco – 10ml – 18mg
Aroma: Un mic complex de tutun turcesc sofisticat, cu note de miere și arome orientale
Lichid cu nicotina LIQUA Elements este un brand de e-lichide recunoscut mondial pentru ingredientele și aromele de cea mai înaltă calitate folosite în procesul fabricației.SKU: 8596127102519 - 10 ML TPD – 18MG1,75 lei Retragere numerar
Lichid cu nicotina LIQUA Elements – Two Mints – 10ml – 18mg
10 ML TPD – 18MGLichid cu nicotina LIQUA Elements – Two Mints – 10ml – 18mg
Aroma: Un amestec revigorant de mentă proaspătă și mentol, cu tonuri dulci și răcoritoare.
Lichid cu nicotina LIQUA Elements este un brand de e-lichide recunoscut mondial pentru ingredientele și aromele de cea mai înaltă calitate folosite în procesul fabricației.SKU: 8596127102618 - 10 ML TPD – 18MG1,75 lei Retragere numerar
Lichid cu nicotina LIQUA Elements – Watermelon – 10ml – 18mg
10 ML TPD – 18MGLichid cu nicotina LIQUA Elements – Watermelon – 10ml – 18mg
Aroma: Aroma fructată și răcoritoare a pepenelui se îmbină perfect într-un mix savuros, catifelat și ușor dulce.
Lichid cu nicotina LIQUA Elements este un brand de e-lichide recunoscut mondial pentru ingredientele și aromele de cea mai înaltă calitate folosite în procesul fabricației.SKU: 8596181102777 - 10 ML TPD – 12MG1,45 lei Retragere numerar
Lichid cu nicotina LIQUA Elements – American Blend – 10ml – 12mg
10 ML TPD – 12MGLichid cu nicotina LIQUA Elements – American Blend – 10ml – 12mg
Aroma: Tutun clasic Virginia, cu un strop de miere, mixate împreună pentru o aromă dulce și catifelată de tutun american.
Lichid cu nicotina LIQUA Elements este un brand de e-lichide recunoscut mondial pentru ingredientele și aromele de cea mai înaltă calitate folosite în procesul fabricației.SKU: 1011039000014 - 10 ML TPD – 18MG1,75 lei Retragere numerar
Lichid cu nicotina LIQUA Elements – American Blend – 10ml – 18mg
10 ML TPD – 18MGLichid cu nicotina LIQUA Elements – American Blend – 10ml – 18mg
Aroma: Tutun clasic Virginia, cu un strop de miere, mixate împreună pentru o aromă dulce și catifelată de tutun american.
Lichid cu nicotina LIQUA Elements este un brand de e-lichide recunoscut mondial pentru ingredientele și aromele de cea mai înaltă calitate folosite în procesul fabricației.SKU: 1011041000019 - 10 ML TPD – 6MG1,45 lei Retragere numerar
Lichid cu nicotina LIQUA Elements – American Blend – 10ml – 6mg
10 ML TPD – 6MGLichid cu nicotina LIQUA Elements – American Blend – 10ml – 6mg
Aroma: Tutun clasic Virginia, cu un strop de miere, mixate împreună pentru o aromă dulce și catifelată de tutun american.
Lichid cu nicotina LIQUA Elements este un brand de e-lichide recunoscut mondial pentru ingredientele și aromele de cea mai înaltă calitate folosite în procesul fabricației.SKU: 1011040000010 - 10 ML TPD – 6MG
Lichid cu nicotina LIQUA Elements – Apple – 10ml – 6mg
Aroma: Mere proaspete și aromate, un gust perfect echilibrat între dulce și acrișor.
Lichid cu nicotina LIQUA Elements este un brand de e-lichide recunoscut mondial pentru ingredientele și aromele de cea mai înaltă calitate folosite în procesul fabricației.SKU: 8596181100070 - 10 ML TPD – 12MG1,45 lei Retragere numerar
Lichid cu nicotina LIQUA Elements – Berry Mix – 10ml – 12mg
10 ML TPD – 12MGLichid cu nicotina LIQUA Elements – Berry Mix – 10ml – 12mg
Aroma: Combinație perfectă de căpșune proaspete, cireșe, struguri și citrice acrișoare.
Lichid cu nicotina LIQUA Elements este un brand de e-lichide recunoscut mondial pentru ingredientele și aromele de cea mai înaltă calitate folosite în procesul fabricației.SKU: 8596181100186 - 10 ML TPD – 6MG
Lichid cu nicotina LIQUA Elements – Berry Mix – 10ml – 6mg
Aroma: Combinație perfectă de căpșune proaspete, cireșe, struguri și citrice acrișoare.
Lichid cu nicotina LIQUA Elements este un brand de e-lichide recunoscut mondial pentru ingredientele și aromele de cea mai înaltă calitate folosite în procesul fabricației.SKU: 1011065000019 - 10 ML TPD – 12MG1,45 lei Retragere numerar
Lichid cu nicotina LIQUA Elements – Bright Tobacco – 10ml – 12mg
10 ML TPD – 12MGLichid cu nicotina LIQUA Elements – Bright Tobacco – 10ml – 12mg
Aroma: Gustul excelent și curat al tutunului Virginia cu o notă de condiment lemnos.
Lichid cu nicotina LIQUA Elements este un brand de e-lichide recunoscut mondial pentru ingredientele și aromele de cea mai înaltă calitate folosite în procesul fabricației.SKU: 8596181100384 - 10 ML TPD – 6MG1,45 lei Retragere numerar
Lichid cu nicotina LIQUA Elements – Bright Tobacco – 10ml – 6mg
10 ML TPD – 6MGLichid cu nicotina LIQUA Elements – Bright Tobacco – 10ml – 6mg
Aroma: Gustul excelent și curat al tutunului Virginia cu o notă de condiment lemnos.
Lichid cu nicotina LIQUA Elements este un brand de e-lichide recunoscut mondial pentru ingredientele și aromele de cea mai înaltă calitate folosite în procesul fabricației.SKU: 1011082000016 - 10 ML TPD – 12MG
Lichid cu nicotina LIQUA Elements – Cherry – 10ml – 12mg
Aroma: Fuziune de cireșe proaspete, perfect echilibrate din punct de vedere al gustului dulce-acrișor.
Lichid cu nicotina LIQUA Elements este un brand de e-lichide recunoscut mondial pentru ingredientele și aromele de cea mai înaltă calitate folosite în procesul fabricației.SKU: 8596181100582 - 10 ML TPD – 6MG
Lichid cu nicotina LIQUA Elements – Cherry – 10ml – 6mg
Aroma: Fuziune de cireșe proaspete, perfect echilibrate din punct de vedere al gustului dulce-acrișor.
Lichid cu nicotina LIQUA Elements este un brand de e-lichide recunoscut mondial pentru ingredientele și aromele de cea mai înaltă calitate folosite în procesul fabricației.SKU: 8596127100515 - 10 ML TPD – 12MG1,45 lei Retragere numerar
Lichid cu nicotina LIQUA Elements – Chocolate – 10ml – 12mg
10 ML TPD – 12MGLichid cu nicotina LIQUA Elements – Chocolate – 10ml – 12mg
Aroma: Renumita ciocolată belgiană cu aromă bogată, catifelată, un lichid delicios, cu miros plăcut.
Lichid cu nicotina LIQUA Elements este un brand de e-lichide recunoscut mondial pentru ingredientele și aromele de cea mai înaltă calitate folosite în procesul fabricației.SKU: 1011103000018 - 10 ML TPD – 18MG1,75 lei Retragere numerar
Lichid cu nicotina LIQUA Elements – Chocolate – 10ml – 18mg
10 ML TPD – 18MGLichid cu nicotina LIQUA Elements – Chocolate – 10ml – 18mg
Aroma: Renumita ciocolată belgiană cu aromă bogată, catifelată, un lichid delicios, cu miros plăcut.
Lichid cu nicotina LIQUA Elements este un brand de e-lichide recunoscut mondial pentru ingredientele și aromele de cea mai înaltă calitate folosite în procesul fabricației.SKU: 1011102000019 - 10 ML TPD – 6MG
Lichid cu nicotina LIQUA Elements – Chocolate – 10ml – 6mg
Aroma: Renumita ciocolată belgiană cu aromă bogată, catifelată, un lichid delicios, cu miros plăcut.
Lichid cu nicotina LIQUA Elements este un brand de e-lichide recunoscut mondial pentru ingredientele și aromele de cea mai înaltă calitate folosite în procesul fabricației.SKU: 1011104000017
Husa silicon acumulator 18650
Rezistenta Geekvape Aegis Boost - 0.4 Ohm
Rezistenta Geek Vape Aegis Wenax – 0.8 Ohm
Rezistenta Joyetech Delta II LVC - 0.5 Ohm
Innokin GO-Z Tank – Clear
Atomizor Sigelei Moonshot RTA Tank - Black
BACTERIO coils MTL KA1/N80 - 0.84 Ohm
Aparat Rulat Foite Metalic Box 70mm
Bumbac Kylin M Siret
BATERIE VOZOL SWITCH PRO - Grey
Rezistenta Innokin ICLEAR I30B – 1.80 Ohm
Cartus VOZOL SWITCH PRO SINGLE - Lychee Passion Fruit Orange 20mg
Short SubTank Mini Bell Cap
Foite Mascotte Original rola + filtre
Grinder metalic 4 parti Elice Purple
Kit IceWave E1 Dark Grey 1000 pufuri Pineapple Ice 2ml 20mg
Drip Tip SAILING PEI TFV8 TFV12 Kennedy Goon 528
Mustiuc Despicable Drip Trip – Galben
Rezistenta UD Zephyrus – 0.15 Ohm
Cartus VOZOL SWITCH PRO - Lyche Ice [2 Bucati]
CBD Aspire Gusto POD KIT – Black
Rezistenta VOOPOO TPP DM2 – 0.2 Ohm
VOOPOO Drag Nano POD – Fiesta
Rezistenta Voopoo Vinci POD - 0.2 Ohm
Rezistenta Veepon TITA – 0.6 Ohm
Rezistenta Vaporesso EUC (ceramic) 0.5 Ohm
KIT Artery PAL One Pro – Red
Sticla plastic Chubby Gorilla V3 10 ml - Alb
Rezistenta UD Zephyrus NI200 – 0.15 Ohm
Aparat Umplut Tigari Standard JL 1107
Cartus VOZOL SWITCH PRO SINGLE - Blue Razz Ice 20mg
Pipa silicon Star Wars StormTrooper
GeekVape Wenax M1 Pod Kit – Diamond Pink
Geam Reload RTA - Staright
Rezistenta Vaporesso GTX-2 - 0.8 Ohm
Cutie de depozitare ? tip Stash Box ? MAN Green
Bricheta Clipper Bad Smiles
Clapton Coils - 0.85 Ohm
Tutun rulat D&B 100g
GRABIT NEX POD - Mixed Berries 2x - 20mg
Rezistenta VOOPOO VINCI AIR PnP VM4 – 0.6 Ohm
Stash Box Model Parfum
Husa Silicon Eleaf Istick 50W – Negru
Rezistenta LostVape UB Lite Mesh - 0.3 Ohm
Rezistente GeekVape 6in1 Coil Pack - 20 bucati
Rezistenta Aspire AF Coil Mesh - 1.0 Ohm
Rezistenta Eleaf GS Air M - 0.6 Ohm
Cartus UWELL Caliburn A2 1.2 Ohm
Rezistenta Innokin Zenith MTL - 1.2 Ohm
Husa Silicon IQOS - Bleu
Bacterio Fused FULL N80 - 0.21 Ohm
Rezistenta Vaporesso NRG 0.4 Ohm
Cartus Yosta Ypod POD MINI
Rezistenta ASPIRE Nautilus 0.4 Ohm
Rezistenta Innokin Prism S – 0.8 Ohm
Tutun pentru rulat Golden Virginia Original 30g
Rezistenta VapeOnly Malle - 1.5 Ohm
GeekVape N80 Fused Clapton Coil 2 In 1
Vape Spinner - diverse culori
Rezistenta Innokin ZF Coil (Z Force) - 0.3 Ohm
Agatatoare eGo Biansi
Rezistenta Eleaf EC2 Melo 4 - 0.5 Ohm
Rezistenta Smok Baby Beast TFV8 – T6 - 0.20 Ohm
Rezistenta Vaporesso GT Mesh - 0.18 Ohm
Rezistenta Quad Twisted - 0.36 Ohm 

