Switch Pro Pod - 2%
Afișez 51 - 75 din 94 de rezultate
- Switch Pro Pod - 2%
KIT VOZOL SWITCH PRO 2 – Banana Ice 20mg
Aroma de banana este una catifelata, dulce si bine definita, fiind perfect echilibrata de efectul racoritor de gheata.
KIT VOZOL SWITCH PRO 2 – BGrape Ice este o narghilea electronica moderna, conceputa pentru utilizatorii care cauta o experienta de vaping practica, constanta si plina de aroma.SKU: 1128310000011 - Switch Pro Pod - 2%
KIT VOZOL SWITCH PRO 2 – Blackberry Ice 20mg
Aroma: Blackberry Ice imbina dulceata naturala a murelor cu prospetimea unui efect racoritor, rezultand o experienta placuta si bine echilibrata.
KIT VOZOL SWITCH PRO 2 – Blackberry Ice este o narghilea electronica moderna, conceputa pentru utilizatorii care cauta o experienta de vaping practica, constanta si plina de aroma.SKU: 1128307000017 - Switch Pro Pod - 2%
KIT VOZOL SWITCH PRO 2 – Blueberry Sour Raspberry 20mg
Aroma: Echilibrul dintre afinele dulci si zmeura acra, alaturi de performanta constanta si usurinta in utilizare.
KIT VOZOL SWITCH PRO 2 – Blueberry Sour Raspberry este o narghilea electronica moderna, conceputa pentru utilizatorii care cauta o experienta de vaping practica, constanta si plina de aroma.SKU: 1128308000016 - Switch Pro Pod - 2%
KIT VOZOL SWITCH PRO 2 – Lush Ice 20mg
Aroma intensa de pepene verde este perfect completata de efectul racoritor de gheata, rezultand un gust echilibrat, placut si extrem de popular.
KIT VOZOL SWITCH PRO 2 – BGrape Ice este o narghilea electronica moderna, conceputa pentru utilizatorii care cauta o experienta de vaping practica, constanta si plina de aroma.SKU: 1128312000019 - Switch Pro Pod - 2%
Cartus VOZOL SWITCH PRO – Mr. Blue [2 Bucati]
Vozol SWITCH PRO: Mr. Blue este un cartus de unica folosinta preumplut cu 2 ml de e-Lichid cu 2% nicotina suficient pentru a savura pana la 800 pufuri.
Pachetul contine 2 bucati.
Aroma: O aroma delicioasa de afine, menta, mure si zmeura.SKU: 0757226161540 - Switch Pro Pod - 2%2,00 lei Retragere numerar
Cartus VOZOL SWITCH PRO – Blueberry Sour Raspberry [2 Bucati]
Switch Pro Pod - 2%Cartus VOZOL SWITCH PRO – Blueberry Sour Raspberry [2 Bucati]
Vozol SWITCH PRO: Blueberry Sour Raspberry este un cartus de unica folosinta preumplut cu 2 ml de e-Lichid cu 2% nicotina suficient pentru a savura pana la 800 pufuri.
Pachetul contine 2 bucati.
Aroma: O aroma delicioasa de afine si zmeura acra.SKU: 0757226161571 - Switch Pro Pod - 2%2,00 lei Retragere numerar
Cartus VOZOL SWITCH PRO – Cherry Peach Lemonade 20mg [2 Bucati]
Switch Pro Pod - 2%Cartus VOZOL SWITCH PRO – Cherry Peach Lemonade 20mg [2 Bucati]
Vozol SWITCH PRO: Cherry Peach Lemonade este un cartus de unica folosinta preumplut cu 2 ml de e-Lichid cu 2% nicotina suficient pentru a savura pana la 800 pufuri.
Pachetul contine 2 bucati.
Aroma: Piersica, cirese si limonada.SKU: 0739113299758 - Switch Pro Pod - 2%
Cartus VOZOL SWITCH PRO – Menthol Mojito [2 Bucati]
Vozol SWITCH PRO: Menthol Mojito este un cartus de unica folosinta preumplut cu 2 ml de e-Lichid cu 2% nicotina suficient pentru a savura pana la 800 pufuri.
Pachetul contine 2 bucati.
Aroma: O aroma delicioasa de mentol si mojito.SKU: 0757226161564 - Switch Pro Pod - 2%2,00 lei Retragere numerar
Cartus VOZOL SWITCH PRO – Kiwi Passion Fruit Guava 20mg [2 Bucati]
Switch Pro Pod - 2%Cartus VOZOL SWITCH PRO – Kiwi Passion Fruit Guava 20mg [2 Bucati]
Vozol SWITCH PRO: Kiwi Passion Fruit Guava este un cartus de unica folosinta preumplut cu 2 ml de e-Lichid cu 2% nicotina suficient pentru a savura pana la 800 pufuri.
Pachetul contine 2 bucati.
Aroma: Kiwi, fructul pasiunii si guava.SKU: 0739113299727 - Switch Pro Pod - 2%2,00 lei Retragere numerar
Cartus VOZOL SWITCH PRO – Lychee Passion Fruit Orange 20mg [2 Bucati]
Switch Pro Pod - 2%Cartus VOZOL SWITCH PRO – Lychee Passion Fruit Orange 20mg [2 Bucati]
Vozol SWITCH PRO: Lychee Passion Fruit Orange este un cartus de unica folosinta preumplut cu 2 ml de e-Lichid cu 2% nicotina suficient pentru a savura pana la 800 pufuri.
Pachetul contine 2 bucati.
Aroma: Portocale, litchi si fructul pasiunii.SKU: 0739113299857 - Switch Pro Pod - 2%2,00 lei Retragere numerar
Cartus VOZOL SWITCH PRO – Mixed Berries 20mg [2 Bucati]
Switch Pro Pod - 2%Cartus VOZOL SWITCH PRO – Mixed Berries 20mg [2 Bucati]
Vozol SWITCH PRO: Watermelon Lychee Guava este un cartus de unica folosinta preumplut cu 2 ml de e-Lichid cu 2% nicotina suficient pentru a savura pana la 800 pufuri.
Pachetul contine 2 bucati.
Aroma: Afine si zmeura.SKU: 0739113299826 - Switch Pro Pod - 2%2,00 lei Retragere numerar
Cartus VOZOL SWITCH PRO – Strawberry Ice 20mg [2 Bucati]
![Cartus VOZOL SWITCH PRO - Strawberry Ice 20mg [2 Bucati]](https://rulam.ro/wp-content/uploads/2024/04/0739113299819-300x300.jpg)
- Switch Pro Pod - 2%2,00 lei Retragere numerar
Cartus VOZOL SWITCH PRO – Strawberry Watermelon 20mg [2 Bucati]
Switch Pro Pod - 2%Cartus VOZOL SWITCH PRO – Strawberry Watermelon 20mg [2 Bucati]
Vozol SWITCH PRO: Strawberry Watermelon este un cartus de unica folosinta preumplut cu 2 ml de e-Lichid cu 2% nicotina suficient pentru a savura pana la 800 pufuri.
Pachetul contine 2 bucati.
Aroma: Capsuni si pepene rosu.SKU: 0739113299802 - Switch Pro Pod - 2%
Cartus VOZOL SWITCH PRO – Triple Melon 20mg [2 Bucati]
Vozol SWITCH PRO: Triple Melon este un cartus de unica folosinta preumplut cu 2 ml de e-Lichid cu 2% nicotina suficient pentru a savura pana la 800 pufuri.
Pachetul contine 2 bucati.
Aroma: Pepene rosu, pepene galben si castravete.SKU: 0739113299680 - Switch Pro Pod - 2%2,00 lei Retragere numerar
Cartus VOZOL SWITCH PRO – Watermelon Bubblegum 20mg [2 Bucati]
Switch Pro Pod - 2%Cartus VOZOL SWITCH PRO – Watermelon Bubblegum 20mg [2 Bucati]
Vozol SWITCH PRO: Watermelon Bubblegum este un cartus de unica folosinta preumplut cu 2 ml de e-Lichid cu 2% nicotina suficient pentru a savura pana la 800 pufuri.
Pachetul contine 2 bucati.
Aroma: Guma si pepene rosu.SKU: 0739113299642
Husa eVic VT – ALBASTRU
POD Vaporesso Luxe Q – 0.8 Ohm mesh
Kit Buton Fantasy for Cthulhu AIO – Rosu
Mustiuc M14
Cartus VooPoo Vinci Air
KIT Vaporesso Target 200 – Slate Grey
Aroma Concentrata ToB - SAKURA (CIRESE)
Rezistenta Staggered - 0.4 Ohm
Grinder metalic 4 parti Thunder Mov
Rezistente GeekVape 6in1 Coil Pack - 20 bucati
Rezistenta de schimb Dotmod DotAIO – 0.7 Ohm
Rezistenta Aspire BP80 – 0.6 Ohm
Aroma Concentrata ToB - ARCADIA
Rezistenta Smok V8 Baby Q2 EU – 0.4 Ohm
Cartus VOZOL SWITCH PRO - Lemon Passion Fruit [2 Bucati]
Sticla plastic gradata Chubby Gorilla 120 ml - Alb
Hengling Qtank
Rezistenta Interlock Alien - 0.35 Ohm
Rezistenta Aspire BP80 – 0.3 Ohm
Lichid ToB LIQUIDS – WOODLAND 30ml 0mg
Aroma Concentrata ToB - FRESH RED (RED ASTAIRE)
Rezistenta Vaporesso GTX PM80 – 0.2 Ohm
Rezistenta Lost Vape URSA (Thelema) – 0.30 Ohm
Rezistenta ASPIRE Nautilus 1.6 Ohm
Aroma Concentrata ToB - R&B (ENERGY)
Cartus VOZOL SWITCH PRO - Passion Fruit Blueberry Bull [2 Bucati]
Rezistenta Caliburn G - 0.8 Ohm MESH
Drip Tip SAILING PEI TFV8 TFV12 Kennedy Goon 528
Rezistenta VooPoo PNP - VM1 - 0.3 Ohm
Aroma Concentrata ToB - SANDY BANDY
Cartus VOZOL SWITCH PRO SINGLE - Cool Mint 20mg
BATERIE VOZOL SWITCH PRO - Red
Geam Reload RTA - Staright
Lichid cu nicotina LIQUA Elements – Cherry – 10ml – 18mg
BAZA ToB LIQUIDS – VG – 250ml
Cartus Aspire Pixo - 1.0 Ohm
Pasta - Aroma Narghilea Squeeze 50g - Squeeze Orange
Mutank RDTA Silver by Indulgence
Tigara unica folosinta VUSE GO PEN - 1000 PUFF - Watermelon 0mg
Rezistenta Innokin Zenith MTL - 0.8 Ohm
Torch Eurojet 1 x JET
Rezistenta KangerTech SOCC NI200 – 0.15 Ohm
Card aromatizant Tobi Cherry pentru tutun si tigari 







![Cartus VOZOL SWITCH PRO - Banana Ice 20mg [2 Bucati]](https://rulam.ro/wp-content/uploads/2024/04/0739113299789-300x300.jpg)
![Cartus VOZOL SWITCH PRO - Cherry Ice 20mg [2 Bucati]](https://rulam.ro/wp-content/uploads/2024/04/0739113299611-300x300.jpg)
![Cartus VOZOL SWITCH PRO - Mr. Blue [2 Bucati]](https://rulam.ro/wp-content/uploads/2024/06/0757226161540-300x300.jpg)
![Cartus VOZOL SWITCH PRO - Menthol Mojito [2 Bucati]](https://rulam.ro/wp-content/uploads/2024/06/0757226161564-300x300.jpg)
![Cartus VOZOL SWITCH PRO - Mango Ice 20mg [2 Bucati]](https://rulam.ro/wp-content/uploads/2024/04/0739113299772-300x300.jpg)
![Cartus VOZOL SWITCH PRO - Red Berry 20mg [2 Bucati]](https://rulam.ro/wp-content/uploads/2024/04/0739113299765-300x300.jpg)
![Cartus VOZOL SWITCH PRO - Tobacco 20mg [2 Bucati]](https://rulam.ro/wp-content/uploads/2024/04/0739113299697-300x300.jpg)
![Cartus VOZOL SWITCH PRO - Triple Melon 20mg [2 Bucati]](https://rulam.ro/wp-content/uploads/2024/04/0739113299680-300x300.jpg)